یکی از انواع ایزوگام موجود در بازار که کیفیت بسیار بالایی نیز دارد، ایزوگام پلیمری است که در کنار سایر انواع ایزوگام در این مرکز با قیمت ارزان و مناسب بع فروش می رسد.
ایزوگام یک نوع عایق است که در مقابل رطوبت و نم مورد استفاده قرار می گیرد و برای کاربردهای مختلف انواع مختلفی نیز دارد.
یکی از انواع ایزوگام های موجود در بازار ایزوگام پلیمری است که توسط شرکتهای داخلی نیز با کیفیت مناسب تولید می گردد.
اصلی ترین ماده تشکیل دهنده ایزوگام پلیمری قیر خالص است.
قیر خالص(BPP)اصلی‌ترین ماده تشکیل دهنده این ایزوگام می‌باشد. که در تولید آن از مواد دیگری همانند پلی آستر، تیشو، فویل آلومینیم، پودر تالک و… نیز استفاده می گردد. و به جهت اینکه قیر خالص از بهترین انواع قیر موجود در بازار می باشد ایزوگام پلیمری نسبت به سایر انواع ایزوگام ( ایزوگام دمیده) با دوام تر و با کیفیت تر می باشد.


افرادی که قصد خرید عایق ایزوگام را دارند می توانند انواع مختلف این محصول را بنا بر نوع نیاز خود و با برند دلخواه خود توسط این مرکز خریداری کنند. ایزوگام عرضه شده به قیمت کارخانه توسط این مرکز به فروش می رود.
ایزوگام را با توجه به نوع استفاده آن باید انتخاب کرد زیرا انواع مختلفی دارد و البته در کیفیت های مختلف هم در بازار موجود می باشد.
همانگونه که گفته شد ایزوگام ها انواع گوناگونی دارند یکی از تفاوت های ایزوگام ها در داشتن و یا نداشتن روکش آلمینیوم در آن ها است.
گفته می شود که در برای عایق کاری پشت بام و محل های روباز از ایزوگام های با روکش آلومینیوم استفاده گردد و در هنگام عایق کردن کف استخر، سرویس های بهداشتی و یا کاربرد های مشابه از ایزوگام های بدون روکش آلومینیوم استفاده گردد.